اخبار > بازید معاون پژوهش حوزه های علمیه از مدرسه جامعه امیرالمومنین علی(ع)


بازید معاون پژوهش حوزه های علمیه از مدرسه جامعه امیرالمومنین علی(ع)
به گزارش اداره اطلاع رسانی معاونت پژوهش حوزه، معاون محترم پژوهش حوزه های علمیه از مدرسه علمیه جامعه امیرالمومنین بازدید کرد.
چاپ
تعداد بازديد
18609
تاريخ و ساعت خبر:
١٢:٤٦ - 1393/12/05

به گزارش اداره اطلاع رسانی معاونت پژوهش حوزه، معاون محترم پژوهش حوزه های علمیه از مدرسه  علمیه جامعه امیرالمومنین بازدید کرد.

با توجه به اهمیت نظارت و سرکشی به همکاران پژوهشی در مدارس علمیه معاون محترم پژوهش حوزه های علمیه از مدرسه  علمیه جامعه امیرالمومنین بازدید کرد.

مدیر مدرسه علمیه جامعه امیرالمومنین میزبان معاونت محترم پژوهش حوزه های علمیه حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید علی عماد و هیات همراه ایشان حجج اسلام سبحانیان، سماوات و آقایان زحمتکش و شمس بودند.

بعد از تلاوت قرآن در ابتدا معاونت پژوهش مدرسه به گزارش سوابق چهار ساله معاونت پژوهش و موانع پیش روی پژوهش در سطح حوزه های علمیه اشاره کرد و در پایان به ارائه برنامه های معاونت برای ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت های جامعه پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید علی عماد معاون پژوهش حوزه های علمیه، با اشاره به اهمیت پژوهش و جایگاه علمی حوزه به عنوان یکی از سه قطب علمی کشور، حوزه را از سطوح عالی دانسته و مرجع تمام علوم اسلامی معرفی کردند و با طرح سوالاتی از جمع اساتید ایشان را به هم اندیشی در باب حفظ این جایگاه دعوت کردند.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها

 

 

  • آخرين مطالب
  • پربازديدترين ها