اخبار > نظام آموزشِ پژوهش محور مطلوب است


نظام آموزشِ پژوهش محور مطلوب است
نخستین جلسه بررسی وضعیت پژوهش مدارس حوزوی برگزار شد.
چاپ
تعداد بازديد
1612
تاريخ و ساعت خبر:
٢٣:٣٢ - 1396/06/12

با حضور حجت الاسلام والمسلمین میرمعزی و حجت الاسلام والمسلمین شفیعی مدیر مدرسه علمیه رشد و حجت الاسلام و المسلمین واحدی مدیر مدرسه علمیه حقانی و جمعی دیگر از مدیران مرکز مدیریت پژوهش حوزه های علمیه جلسه ای با بررسی وضعیت پژوهش در مدارس حوزوی برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین شفیعی و حجت الاسلام و المسلمین واحدی ضمن بیان نقاط قوت و ضعف امر پژوهش و اجرای تکالیف پژوهش در مدارس و نیز وضعیت اجرای ابلاغیه پنج نمره پژوهش،گزارش مبسوطی در مورد وضعیت پژوهش در مدارس ذی ربط خود ارائه نمودند.

در ادامه این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین میرمعزی، با تاکید بر تحول وضعیت نظام آموزش و پژوهش اظهار داشت: نگاه اساتید به پژوهش این است که نظام آموزش و پژوهش باید ممزوج باشد و این یعنی یک نظام آموزشِ پژوهش محور.

معاون پژوهش حوزه های علمیه افزود:  اینکه آموزش برای خودش نظامی داشته باشد و پژوهش نظام دیگر مطلوب نیست و باید به یک نظام آموزشی پژوهشی و همچنین تهذیبی متحد برسیم.

حجت الاسلام والمسلمین میرمعزی با اشاره به آموزش مهارتهای پژوهشی در نگاه کوتاه مدت بیان داشت: مشکل ما در مدارس این است که اساتید با بحث پژوهش آگاهی کامل ندارند، لذا کارگروهی برای احصای مشکلات فعلی فعال شده است.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها

 

  • آخرين مطالب
  • پربازديدترين ها