اخبار > دبیر کتاب سال حوزه و مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم، دیدار کردند


دبیر کتاب سال حوزه و مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم، دیدار کردند
مدیران همایش کتاب سال حوزه و اداره کل صدا و سیمای مرکز قم درباره فرصت های اطلاع‌رسانی همایش کتاب سال حوزه، گفتگو و تبادل نظر کردند
چاپ
تعداد بازديد
896
تاريخ و ساعت خبر:
١٠:٢٢ - 1396/10/24

به گزارش دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، با نزدیک شدن ایام برگزاری مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان نوزدهمین همایش کتاب سال حوزه و نخستین جشنواره مقالات علمی حوزه، مدیران همایش و اداره کل صدا و سیمای مرکز قم درباره فرصت های اطلاع‌رسانی این همایش، گفتگو و تبادل نظر کردند.

حجت الاسلام‌والمسلمین مقیمی حاجی، دبیر همایش کتاب سال حوزه، با تقدیر از تعامل و همکاری صدا و سیمای قم در اطلاع‌رسانی دستاوردها و نشست‌های کتاب سال حوزه، انتشار آثار فاخر حوزویان را به جامعه علمی حائز اهمیت دانست.

در ادامه این دیدار، حجت الاسلام‌والمسلمین لطفی نیاسر، مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم، برگزاری همایش کتاب سال حوزه را یکی از رویدادهای مهم علمی فرهنگی حوزه های علمیه معرفی کرد و افزود: با تولید برنامه های متنوع  و پوشش مستقیم مراسم تقدیر از برگزیدگان این همایش،تمام تلاش خود را برای ترویج و معرفی آثار فاخر و ماندگار حوزویان به کار خواهد بست.

خاطرنشان می شود مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان کتاب، پایان نامه سطح 4 و مقالات علمی-پژوهشی حوزویان، پنج شنبه 1396/11/5 از ساعت 9 صبح در سالن همایش مدرسه امام کاظم (ع) شهر قم برگزار می شود.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها