اخبار > معاون پژوهش حوزه های علمیه با مسئولان دانشگاه ادیان و مذاهب دیدار و گفتگو کرد


معاون پژوهش حوزه های علمیه با مسئولان دانشگاه ادیان و مذاهب دیدار و گفتگو کرد
معاون پژوهش حوزه های علمیه در دیدار از دانشگاه ادیان و مذاهب، با مسئولان این دانشگاه بحث و تبادل نظر کرد
چاپ
تعداد بازديد
1447
تاريخ و ساعت خبر:
١٢:٢٦ - 1397/03/03

حجت الاسلام والمسلمین میرمعزی، معاون پژوهش حوزه های علمیه، با حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب، رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب در دانشگاه ادیان دیدار و گفتگو کرد

معاون پژوهش حوزه های علمیه، ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب و تقدیر از اقدامات مجمع کتابخانه‌های تخصصی استان قم «مکتا» که با تلاش‌های دانشگاه ادیان و مذاهب راه‌اندازی شده است،‌ گفت: ما آماده‌ایم پیشنهادهایی که دوستان‌مان در دانشگاه ادیان مطرح می‌کنند را بررسی کرده و پیشنهادهایی که می‌توانند سریع‌تر به مرحله اجرا درآیند، عملیاتی کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین میرمعزی افزود: دانشگاه ادیان و مذاهب ظرفیت بسیار خوبی فراهم کرده است اما با توجه به حساسیت‌های موجود بر سر مسئله ادیان و مذاهب، باید بر روی خروجی‌های این دانشگاه هم‌چون کتاب و پایان‌نامه دقت خاصی صورت گیرد.

 

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب ضمن تأکید بر این که دانشگاه ادیان و مذاهب ریشه در حوزه دارد، گفت: آیت‌الله العظمی سبحانی اولین مرجعی است که در دانشگاه ادیان و مذاهب حضور یافتند. هم‌چنین با مؤسسه دارالاعلام وابسته به دفتر حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی همکاری علمی و آموزشی داریم. در عین حال، دانشگاه ادیان و مذاهب بزرگ‌ترین مرکز دانشگاهی ـ حوزوی است.

رئیس دانشگاه ادیان در ادامه گفت: ما دست برادری به سوی پیروان دیگر ادیان و مذاهب دراز می‌کنیم و ارتباطمان با دوستان‌مان در حوزه نیز بر اساس رفق و دوستی است. ما اعلام می‌کنیم که در خدمت حوزه هستیم و مایلیم با حوزه همکاری کنیم.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها