اخبار > حوزه در پژوهش های قرآنی و خبررسانی به رشد مطلوبی رسیده است


مدیر شبکه تلویزیونی قرآن و معارف سیما:
حوزه در پژوهش های قرآنی و خبررسانی به رشد مطلوبی رسیده است
مدیر شبکه تلویزیونی قرآن و معارف سیما:حوزه علمیه در عرصه پژوهش های قرآنی و خبررسانی به رشد مطلوبی رسیده است.
چاپ
تعداد بازديد
3597
تاريخ و ساعت خبر:
١٠:٢٥ - 1396/03/17

محمدحسین محمدزاده پس از بازدید از بخش حوزوی نمایشگاه قرآن در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از تهران، اظهارداشت : حوزه در عرصه پژوهش های قرآنی و خبررسانی به رشد مطلوبی رسیده است که این امر ظرفیت ارزشمند و بالنده ای به شمار می رود.

مدیر شبکه تلویزیونی قرآن و معارف سیما افزود: هر سال در نمایشگاه های قرآن نسبت به سال قبل افزایش تولید محصولات حوزوی در عرصه پژوهشهای قرآنی و خبررسانی و و توسعه فعالیت های حوزوی را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: امسال نیز در بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن کریم ارزیابی خوبی از فعالیت های قرآنی به دست آمد و امیدواریم تا پایان نمایشگاه شاهد استقبال گسترده مردم باشیم.

محمد زاده با اشاره به این که استقبال از نمایشگاه بستگی به علاقه مندی ها دارد و وابسته به آن است که افراد در هر قشری با چه نوع علاقه مندی وارد نمایشگاه شوند، بیان کرد: به نظر می رسد بخش های پژوهشی برای دانشجویان و پژوهشگران جذاب تر بوده است و البته بخش های کودک نیز برای خانواده ها از جذابیت های بیشتری برخوردار می باشد.

وی خاطرنشان کرد: پیشنهاد می کنم همراه مراکز پژوهشی، متقن ترین فضای پژوهشی کشور که فضای حوزوی است در این عرصه پیشگام باشد.

محمد زاده یادآور شد: آموزه های قرآنی قابلیت گفتمان سازی دارد و باید از طریق رسانه تبلیغ کرد. باید این آموزه ها در اختیار پژوهشگران قرار بگیرد تا از طرق مختلف تبلیغی به عنوان ذهنیت عمومی جامعه و گفتار رایج جامعه و گفتمان سازی قرآنی قرار گیرد.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها