اخبار > افزایش ۱۰۰ درصدی ارسال آثار به سومین جشنواره علامه حلی یزد


معاون پژوهش حوزه علمیه یزد خبر داد:
افزایش ۱۰۰ درصدی ارسال آثار به سومین جشنواره علامه حلی یزد
معاون پژوهش حوزه علمیه یزد به رشد صددرصدی ارسال آثار به سومین جشنواره استانی علامه حلی در استان یزد اشاره کرد.
چاپ
تعداد بازديد
1153
تاريخ و ساعت خبر:
١١:٥٣ - 1396/07/17

حجت الاسلام محمد فیاضی، معاون پژوهش حوزه علمیه یزد با اشاره به اینکه جلسه شورای علمی سومین جشنواره علامه حلی استان یزد باحضور نماینده دبیرخانه جشنواره علامه حلی قم حجت الاسلام والمسلمین حسین حجامی برگزارشد، گفت: در این جلسه حاضرین به بررسی 110 اثری که حائز رتبه بالای 80 شده بودند پرداختند.

وی با بیان اینکه با ارزیابی های صورت گرفته از مقالات و پایان نامه، تحقیق پایانی و کتب مورد ارزیابی و بررسی تعداد 50اثر برای ارزیابی کشوری به قم ارسال شد، گفت: انشاالله امید داریم که باتوجه به رشد کمی و کیفی مقالات در سومین دوره جشنواره علامه حلی استان یزد در کشوری هم از استان یزد عزیزانی حائز رتبه شوند.

حجت الاسلام فیاضی یکی از آثاری که مورد تقدیر قرار گرفت را کتاب نقد و بررسی تخریج حدیث «أنَا مَدینَةُ العِلمِ وعَلِیٌّ بابُها » معرفی کرد و افزود: این اثر توسط یکی از اساتید حوزه علمیه استان یزد نگارش شده است که در این جلسه اکثریت حاضرین با توجه به دیدگاه نقادانه این کتاب، آن را به عنوان رتبه یک استان یزد معرفی کردند که مورد تقدیر نیز قرار خواهد گرفت.

معاون پژوهش حوزه علمیه یزد با بیان اینکه در بخش خواهران نیز اثبات «قل هوالله احد» با اعداد ریاضی که آن هم رتبه اول استان در بخش خواهران برای کشوری ارائه شد، خاطر نشان کرد: اسامی و امتیازات در ویژه نامه سومین جشنواره چاپ می شود و بعد از بررسی در دبیرخانه کشوری نتیجه نهایی خدمت عزیزان اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 17اثر مورد تقدیر قرار گرفتند، تصریح کرد: امسال با توجه به آثار مطلوبی که چه از نظر کیفی و کمی ارائه شد، حدود 50اثر حائز رتبه شده و به جشنواره کشور معرفی می شوند.

حجت الاسلام فیاضی افزود: شرکت کنندگانی که آثار آنها شایسته تقدیر تشخیص داده شدند قرار شد تا در یک جلسه دیگر در دبیرخانه استانی با حضور مدیران محترم حوزه علمیه برادران و خواهران این اسامی اعلام شود که پیش بینی ما انتخاب 30 اثر شایسته تقدیر در استان یزد است که تقریبا با 50 اثری که در ابتدا انتخاب شد به 80 اثر شایسته رتبه و قابل تقدیر می رسد که نشان از رشد قریب به شش برابری در این زمینه هستیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه در دومین دوره جشنواره استانی علامه حلی در استان یزد تعداد 590 اثر به دبیرخانه ارسال شد، افزود: در سومین دوره این جشنواره تعداد 1035اثر ارسال شد که رشد قریب به صد درصدی را در ارسال آثار شاهد بودیم.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها

 

  • آخرين مطالب
  • پربازديدترين ها