اخبار > کسب رتبه نخست در ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره علامه حلی


معاون پژوهش حوزه علمیه خوزستان خبرداد:
کسب رتبه نخست در ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره علامه حلی
معاون پژوهش استان خوزستان از ارسال بیش از یک هزار و ۶۰۰ اثر در قالب‌های مختلف از سوی طلاب و روحانیون خوزستانی به دبیرخانه جشنواره علامه حلی خبر داد.
چاپ
تعداد بازديد
639
تاريخ و ساعت خبر:
١٠:٣٦ - 1396/12/03

حجت الاسلام محمد افضلی، معاون پژوهش حوزه علمیه خوزستان، با اشاره به کسب رتبه برتر در ثبت آثار جشنواره علامه حلی، بیان کرد: خوشبختانه با تقویت پژوهش در سطح مدارس علمیه برادران استان خوزستان، شاهد جهشی علمی میان طلاب شدیم که یکی از نتایج آن، ثبت رکورد بالای ارسال مقاله به دبیرخانه جشنواره علامه حلی شد.

وی، در گفتگو با خبرگزاری حوزه، با اشاره به موضوعات و بخش ویژه دهمین جشنواره علامه حلی، گفت: «نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی»، «قرآن و علوم انسانی» و «الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت» موضوعات جشنواره بوده و «بنیان‌گذاری و گسترش علوم»، «نوآوری و نظریه‌پردازی در علوم»، «پیدایش شخصیت‌های بزرگ علمی»، «ایجاد مراکز علمی و کتابخانه»، «فعالیت‌های نو آمد»، «ترجمه و انتقال علوم» و «فعالیت‌های دانشمندان شیعه در کشورهای جهان» محورهای مقالات ارسالی طلاب خوزستانی به این جشنواره بودند.

حجت الاسلام افضلی، با اشاره به تلاش بیش از پیش معاونت پژوهش حوزه علمیه خوزستان، در راستای افزایش سطح کیفی مقالات پژوهشی طلاب خوزستانی، تصریح کرد: این معاونت با برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های متعدد آشنایی با مقاله‌نویسی و دوره‌های پژوهشی، توانست مشارکت طلاب در جشنواره علامه حلی را افزایش دهد.

معاون پژوهش حوزه علمیه خوزستان، تعداد مقالات ارسالی به دبیرخانه دهمین جشنواره علامه حلی را چشم‌گیر خواند و افزود: بیش از یک هزار و ۶۰۰ اثر در قالب‌های مختلف از سوی طلاب و روحانیون خوزستانی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که امیدواریم شاهد کسب رتبه‌های برتر در این دوره از جشنواره باشیم.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها

 

  • آخرين مطالب
  • پربازديدترين ها