اخبار > اولین جلسه تشکیل شعب انجمن‌های علمی حوزه علمیه فارس برگزار گردید


اولین جلسه تشکیل شعب انجمن‌های علمی حوزه علمیه فارس برگزار گردید
اولین جلسه تشکیل شعب انجمن‌های علمی حوزه علمیه فارس با حضور نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان، برگزار گردید
چاپ
تعداد بازديد
1498
تاريخ و ساعت خبر:
١٢:٣٩ - 1396/12/28

معاونت  پژوهش حوزه علمیه فارس با دعوت از فرهیختگان حوزوی دارای مدرک سطح 4 و حوزویان دارای مدرک دکترای دانشگاه اقدام به برگزاری اولین جلسه تشکیل انجمن‌های علمی در حوزه علمیه فارس نمود.

این جلسه که دیروز  (یکشنبه 27 اسفند‌ماه 96) برگزار گردید با حضور مدیر محترم حوزه علمیه فارس، دبیر محترم انجمن‌های علمی حوزه های علمیه،  آیت الله کلانتری(دامت برکاته) نماینده محترم مردم فارس در مجلس خبرگان و سایر اساتید محترم برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین عابدی، مدیر حوزه علمیه فارس ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه به تبیین نکاتی پیرامون اهمیت علم و حقیقت علم از دیدگاه روایات معصومین(علیهم السلام) پرداختند.

 

 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین هاجری، دبیر انجمن‌های علمی حوزه های علمیه نسبت به تبیین اهداف و چشم‌انداز تشکیل انجمن‌های علمی در حوزه پرداختند و مزایا و بایسته‌های تشکیل این انجمن‌ها را تشریح نمودند.

همچنین، حاضرین در جلسه سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را همراه با اشاره به برخی از موانع و ابهامات موجود مطرح نمودند که حجت الاسلام والمسلمین هاجری ضمن پاسخ به برخی از سوالات، نسبت به جمع‌بندی مطالب مطرح شده و ارائه نکات پایانی پرداختند.

در پایان مقرر گردید جهت تشخیص اولویت تشکیل شعب انجمن‌های علمی، در اوایل سال آتی، شورای علمی تشکیل گردد و اقدامات لازم به سرعت انجام گیرد.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها