اخبار > بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی ایران، اختصاص یافت


همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران
بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی ایران، اختصاص یافت
همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی ایران، اختصاص یافت
چاپ
تعداد بازديد
3922
تاريخ و ساعت خبر:
٠٩:٠٥ - 1397/03/30

 

به گزارش دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، حجت الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی، دبیر این همایش گفت : همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در بیستمین دوره کتاب سال حوزه، برترین آثار علمی مرتبط با موضع «انقلاب اسلامی ایران» انتخاب شده و از صاحبان آن تجلیل می شود.

وی افزود: نویسندگان برادر و خواهر حوزه های علمیه داخل و خارج کشور که کتابی از آنان در یکی از سالهای 1387 تا 1397 برای اولین بار منتشر شده باشد، می توانند در «بخش ویژه انقلاب اسلامی» این همایش شرکت کنند.

دبیر کتاب سال حوزه، درباره نحوه شرکت در این همایش گفت: نویسندگان ارجمند حوزوی، پس از مراجعه به سایت همایش به نشانی www.ketabehowzeh.ir  وثبت نام اینترنتی، دو نسخه از اثر خود را به نشانی قم، جمکران، بلوار انتظار، مرکزمدیریت حوزه‌های علمیه ، دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه  ارسال نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی تلفن شماره   02537255890 (داخلی 603-605 ) و پیام رسان داخلی به نشانی (@ketabehowzeh )  را برای پاسخگویی به سؤالات علاقمندان معرفی کردند.

خاطر نشان می شود پس از پایان فرایند ارزیابی علمی آثار رسیده، برترین آثار مکتوب حوزویان طی مراسم باشکوهی در بهمن ماه 1397 معرفی شده و از صاحبان آن تجلیل می شود.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها

 

 

  • آخرين مطالب
  • پربازديدترين ها