اخبار > پژوهش ها براساس نیازسنجی موضوعی، مشکلات و پاسخ گویی به مسائل روز انجام شود.


قائم مقام معاونت پژوهش حوزه های علمیه:
پژوهش ها براساس نیازسنجی موضوعی، مشکلات و پاسخ گویی به مسائل روز انجام شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین اسحاقی در جلسه شورای پژوهش حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی حضور یافت و با تاکید بر ارائه روش های خلاقانه و نو، خواستار بهبود عملکرد این شورا شد
چاپ
تعداد بازديد
1736
تاريخ و ساعت خبر:
١٣:٣٦ - 1397/12/01

جلسه‌ی شورای پژوهش حوزه علمیه استان آذربایجان‌شرقی، با حضور قائم مقام معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه در امور استان‌ها، در سالن جلسات این مدیریت برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اسحاقی،‌ قائم مقام معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه در امور استان‌ها در این جلسه با بیان اینکه احساس نیاز شدیدی در استان‌ها برای ایجاد شورای پژوهش ایجاد می‌شد،‌ گفت: اعضای شورا باید سنت‌شکنی کرده و با خلاقیت و نوآوری، آورده‌های جدیدی به مدارس ارائه داده و آن‌ها را احیا کنند.

وی پیشنهاد داد: شوراهای پژوهش استانی برای تاثیرگذاری بیشتر، همایش‌ها و جلسات هم‌اندیشی را با حضور نهادهای همسو و مسئولیت‌دار برگزار کرده و فرهیختگان استانی به این جلسات دعوت شوند.

قائم مقام معاونت پژوهش حوزه‌ در امور استان‌ها به فقدان نشریه علمی،‌ پژوهشی و ترویجی در استان آذربایجان‌شرقی اشاره کرد و افزود: با وجود ظرفیت و پتانسیل عظیمی که در این استان وجود دارد، باید بتوانیم مجوز انتشار یک نشریه علمی و ترویجی را اخذ کنیم، چنین نشریاتی برای آموزش و پژوهش اعتبار قابل توجهی هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین اسحاقی خاطرنشان کرد: خروجی یک کار پژوهشی می‌تواند در قالب‌های مختلف ارائه شود و حتما نباید به نگارش مقاله بیانجامد. همچنین توجه به موضوع پژوهش‌های گروهی ضروری است و برای این مهم ظرفیت‌های لازم در استان آذربایجان‌شرقی و به خصوص مدرسه علمیه بناب وجود دارد.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها