اخبار > دوره آموزشی تربیت مبلغ گام دوم انقلاب در تبریز برگزار شد


دوره آموزشی تربیت مبلغ گام دوم انقلاب در تبریز برگزار شد
.
چاپ
تعداد بازديد
583
تاريخ و ساعت خبر:
١٢:٠٣ - 1398/10/30

دوره آموزشی یک روزه تربیت مبلغ گام دوم انقلاب، با حضور جمعی از اهالی دانشگاه و حوزه، در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در حاشیه این دوره آموزشی، گفت: این برنامه با همکاری جبهه فرهنگی انقلاب و سازمان تبلیغات اسلامی در این مکان برگزار می شود.
حجت الاسلام حسن شعبانی در خصوص سخنران این همایش گفت: در این دوره، میزبان حجت الاسلام والمسلمین راجی هستیم که افتخار ایشان، این است که لبخند رضایت مقام معظم رهبری را به دست آورده اند و با تالیف کتابشان موجی در کشور ایجاد کرده و سال گذشته نیز به مناسبت چهلمین سال انقلاب، همایش هایی در سراسر کشور برگزار کرده و در خصوص دستاوردهای انقلاب، پژوهش هایی خوبی داشته اند.
 وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، درون زا است، گفت: این انقلاب نیازی به عاریه گرفتن مفاهیم و الفاظ از فرهنگ های دیگر ندارد؛ برخی فکر می کنند اگر بخواهیم به پیشرفت برسیم باید پایمان را جایی بگذاریم که دیگران گذاشته اند.پ

 


شعبانی ادامه داد: اگر می خواهیم برای ایران اسلامی برنامه ریزی کنیم به هیچ عنوان با نسخه های آن طرف مرز نمی شود، کاری کرد.
وی با بیان اینکه انقلاب پویا و درون زا و بانشاط است، گفت: انقلاب اسلامی با همه سرعت، مسیرش را طی می کند هرچند برخی نمی خواهند این واقعیت را باور کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی ادامه داد: مقام معظم رهبری، تبریز را پیشگام در گام دوم انقلاب دانستند که در این راستا جمعی از علاقمندان این حوزه و اهالی دانشگاه و حوزه استان در این مکان جمع شده اند تا در خصوص گام دوم انقلاب پیشتاز باشند.
وی افزود: این جمع تلاش می کند که با مطالعه دقیق بیانیه در خصوص آن، هر کاری از دستشان برمی آید برای اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب انجام دهند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها

 

 

  • آخرين مطالب
  • پربازديدترين ها