اخبار > استفاده از ظرفیت ویدئو کنفرانس در ایجاد ارتباط بین ستاد و مدیریت های استانی


استفاده از ظرفیت ویدئو کنفرانس در ایجاد ارتباط بین ستاد و مدیریت های استانی
.
چاپ
تعداد بازديد
1169
تاريخ و ساعت خبر:
١٢:١٣ - 1398/12/10

حجت الاسلام و المسلمین حسین مومنی کارشناس امور استانهای معاونت پژوهش از اجرای طرح جامع ویدئو کنفرانس با اهدافی همچون آگاهی از عملکرد استان ها و همچنین استماع مطالبات و انتظارات استانها و هم اندیشی متقابل به منظور ارتقای کمی و کیفی فعالیت های پژوهشی در استان ها و مدارس خبر داد .

کارشناس امور استانهای معاونت پژوهش اظهار داشت: در همین راستا تاکنون برنامه ویدئو کنفرانس با استان ها و مناطق ویژه زیر: اردبیل، ایلام، بوشهر، بناب، لرستان، کردستان، یزد، البرز و نشست حضوری با خوزستان برگزار گردید و استان ها و مناطق ویژه بابل، هرمزگان، شیراز، گلستان و... در صف انتظار می باشند که بر اساس تقویم زمانبندی در نظر گرفته شده إن شاء الله به تدریج برگزار می شود.

شایان ذکر است در این هم اندیشی و هم افزایی: معاون محترم پژوهش و مدیران ستادی معاونت پژوهش و همچنین کارشناس مسئولان ادارات( متناسب با نیاز های استانی) از سوی معاونت پژوهش مرکز و مدیران معزز استانی و معاون پژوهش و آموزش و تعدادی از اعضای فعال شورای پژوهش استان ها حضور دارند.

بر اساس بازخوردگیری های انجام گرفته با این برنامه فاصله زمانی و مکانی در جهت برقراری ارتباط وثیق و همفکری موثر ازبین رفته و رضایت طرفینی بین ستاد و صفوف حاصل آمده است.

وی اظهار امیدواری کرد به زودی درصدد هستیم تا از طریق این ظرفیت مجازی و فرصت ایجاد شده از طریق ویدئو کنفرانس آن را به آموزش پژوهش، آموزش مدیریت پژوهش و همچنین هم اندیشی لازم فی مابین مدیریت مطالعات و برنامه ریزی و معاونان پژوهشی استان ها در جهت تهیه برش استانی از نظام جامع پژوهشی نیز تعمیم دهیم و از این فرصت طلایی به خوبی بهره برداری نماییم

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها

 

 

  • آخرين مطالب
  • پربازديدترين ها