اخبار > نیمی از منتخبین جشنواره یازدهم مشخص شد


نیمی از منتخبین جشنواره یازدهم مشخص شد
نخستین جلسه شورای علمی جشنواره علامه حلی(ره) به منظور انتخاب برگزیدگان یازدهمین دوره این جشنواره برگزار شد.
چاپ
تعداد بازديد
917
تاريخ و ساعت خبر:
١٢:٢٠ - 1399/02/30

نخستین جلسه شورای علمی جشنواره علامه حلی (ره) با حضور اعضای شورا و مسئولین تعدادی از گروه‌های ارزیابی در سالن آیت‌الله حائری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار شد.

در این جلسه که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، 28 اثر از مجموع 57 اثر راه‌یافته به این مرحله مورد بررسی قرار گرفته و صلاحیت علمی 27 اثر جهت معرفی به عنوان برگزیده مرحله کشوری یازدهمین دوره این جشنواره مورد تأیید اعضای شورا قرار گرفت.

بررسی صلاحیت علمی 29 کاندیدای انتخاب دیگر، به جلسه بعد این شورا موکول شد.

گفتنی است در یازدهمین دوره جشنواره علامه حلی(ره) تعداد 17780 اثر از سوی طلاب خواهر و برادر سراسر کشور وارد رقابت شده بودند که پس از طی مراحل مدرسه‌ای و استانی، تعداد 450 اثر به عنوان برگزیده جشنواره‌های استانی معرفی و ضمن تجلیل در استان مربوط، جهت رقابت در مرحله کشوری، به دبیرخانه مرکزی جشنواره ارسال شدند که پس از ارزیابی‌های انجام شده، نهایتا 57 اثر به عنوان کاندیدای انتخاب برگزیدگی مرحله کشوری به شورای علمی این جشنواره معرفی شدند.

معاونان پژوهش حوزه‌های علمیه برادران و خواهران، دبیر جشنواره، پنج نفر از پژوهشگران برجسته حوزوی و مسئولان گروه‌های ارزیابی، اعضای شورای علمی جشنواره می‌باشند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
  • سامانه و خدمات
  • ويژه ها